Vuurwerk in beslag genomen in Hilversum

Normal vuurwerk
Afbeelding: Wikimedia

Bij een bedrijfspand aan de Fransiscusweg is op zaterdag 5 december een partij vuurwerk aangetroffen en in beslag genomen.

Op basis van informatie nam de politie die dag poolshoogte. In het pand werd in totaal 119,5 kilo vuurwerk aangetroffen dat lag in een aantal kasten. Het vuurwerk is in beslag genomen om de categorisering te inventariseren. Tegen de eigenaar van het bedrijf wordt proces-verbaal opgemaakt.

Actuele regels vuurwerkopslag

Meer weten wat wel en niet mag wat betreft opslag van vuurwerk? Kijk op deze website onder het thema Vuurwerk: https://www.politie.nl/themas/vuurwerk.html#alinea-title-mag-ik-vuurwerk-bewaren-tot-volgend-jaar

 

Adverteren op Hilversum-Actueel.nl vanaf €3,75 per maand

Adverteren in de regio moet toegankelijk zijn voor bedrijven uit de regio, op Hilversum-Actueel.nl en onze partnerwebsites kunt u adverteren voor een kopje koffie per maand.
Meer informatie

Hilversum
18:56

17° C

Zwaarbewolkt

1.78 km/h

74%

Blijf op de hoogte
Meld je aan voor de nieuwsbrief